KONTAKTA OSS

I

Här nedanför hittar du kontaktuppgifter till nyckelpersonerna på Hansa Bygg.
Undrar du över något – tveka inte att höra av dig!
Post- och besöksadress: Engelska vägen 10, 393 56 Kalmar
Telefon: 0480-885 42. E-post: info@hansabygg.se

Här nedanför hittar du kontaktuppgifter till nyckelpersonerna på Hansa Bygg.
Undrar du över något – tveka inte att höra av dig!
Post- och besöksadress: Engelska vägen,
10 393 56 KALMAR

Telefon: 0480-885 42.
E-post:
info@hansabygg.se

VD

070-549 40 95 mikael.ahlund@hansabygg.se

Mikael Åhlund

Erik Högström

ARBETSCHEF

070-995 98 22 erik.hogstrom@hansabygg.se

EKONOMI

070-262 63 44 malin.sigfridsson@hansabygg.se

Malin Sigfridsson

Tim Alriksson

PROJEKTCHEF

076-775 70 33 tim.alriksson@hansabygg.se

HR-ANSVARIG

073-039 90 41
maria.martensson@hansabygg.se

Maria Mårtensson

Peter Ekergren

PROJEKTCHEF

070-863 71 29 peter.ekergren@hansabygg.se

Sven Odlingson

VICE VD

070-265 64 24 sven.odlingson@hansabygg.se

BYGGSERVICECHEF

073-039 90 44   mattias.holmqvist@hansabygg.se

Mattias Holmqvist

Bill Johansson

KALKYLATOR

073-039 90 42     bill.johansson@hansabygg.se

EKONOMICHEF

076-623 68 49     oskar.engdahl@hansabygg.se

Oskar Engdahl

KOORDINATOR / KVALITET & MILJÖ

073-551 24 91 kristine.akesson@hansabygg.se

Kristine Åkesson

Bo Gustavsson

LAGERCHEF

073-431 64 03 bo.gustavsson@hansabygg.se

Gustav Nyblom

AFFÄRSUTVECKLARE

070-720 28 55 gustav.nyblom@hansabygg.se

PROJEKTUTVECKLARE

076-780 27 95 erik.heiman@hansabygg.se

Erik Heiman